היחידה לטיפול רגשי

אנו רואים את נפש האדם כחלקים מגוונים המרכיבים פאזל צבעוני ונפלא. לעיתים יש צורך בטיפול רגשי על מנת להקל על התמודדות כתוצאה מקושי או משבר אשר חווינו לאורך הדרך וצורך בתמיכות נוספות.

אנו מזמינים אותך למסע משותף של התבוננות פנימה ותרגול ופיתוח מיומנויות ליצירת תהליכי שינוי והעצמה, המאפשרים לשוב לשגרת יום שלמה ומאושרת יותר.

סוגי השירותים:

  • פסיכותרפיה: טיפול דינאמי המאפשר העמקה בנפשו של האדם, שיתוף ברגשות, מחשבות ומצוקות, חרדות, טראומות עבר ומשברי החיים. מטרת הטיפול הינה לשפר דימוי עצמי, תפקוד, איכות חיים ורווחה רגשית.
  • פסיכותרפיה קוגניטיבית התנהגותית (CBT): טיפול קצר מועד אשר מתמקד בשינוי דפוסי חשיבה ופרשנות אישית למצבים המובילים למצוקות אישיות. הטיפול מקנה כלים לשינוי דפוסי התנהגות והתמודדות בחיי היום יום.
  • טיפול בהבעה וביצירה: עיבוד תכנים רגשיים באמצעות שיטות טיפול מעולם הדרמה תרפיה, טיפול באומנות ובביבליותרפיה. הייחודיות של הטיפולים הוא שימוש בכלים השלכתיים כגון  משחקי תפקידים, יצירה, ארגז חול, טקסטים ועוד. הטיפולים מספקים מרחב טיפולי בו ניתנת ההזדמנות לעקוף מחסומים אישיים, לבטא תכנים מהתת מודע ולטפל בקשיים רגשיים והתנהגותיים.
  • טיפול זוגי ומשפחתי: טיפול אשר רואה את האדם כשייך למערכת משפחתית וחברתית ומתמקד ביחסים בין בני הזוג ובני המשפחה. הטיפול נוגע בהתמודדות עם קשיים בינאישיים במטרה לשפר יחסים ותפקוד של התא המשפחתי.
  • הדרכת הורים וטיפול דיאדי: ביסוס הקשר ושיפור האינטראקציה בין ההורה לילד , ייעוץ ומתן כלים להורים בהקשר להתמודדות עם דילמות וקשיים הכרוכים בגידול וחינוך ילדים תוך התבססות על ערכי ההורים והבית.
  • קבוצות תמיכה להורים ובני משפחה: קבוצות תמיכה לבני משפחה אשר מתמודדים עם קשיים שונים ומשברים בחיי היום יום אשר מבקשים להישען, להיעזר ולהתחזק משיתוף עם דומים להם.